Wspieramy w spełnianiu marzeń

5 male

Wszystko z myślą o dzieciach

Fabryka Przygód to nowoczesna sala zabaw powstała z myślą o dzieciach i ich opiekunach. Stworzyliśmy rodzinną przestrzeń, w której każdy obiekt i zabawka ma za zadanie rozbudzić kreatywność, wyobraźnię dziecka a jednocześnie angażować jego sprawność fizyczną i intelektualną. Doświadczeni Animatorzy zadbają o atrakcyjność imprezy i zagwarantują jej bezpieczeństwo.
Pobyt w Fabryce Przygód to również odpoczynek dla opiekunów. Zapraszamy Państwa na filiżankę aromatycznej kawy i małe co nieco serwowane w nowocześnie zaprojektowanej kawiarni.

“ Nasi animatorzy zadbają, by każda wizyta w Fabryce Przygód budziła pozytywne emocje i skutecznie podnosiła poziom endorfin!”

Justynka

“ Fabryka Przygód jest miejscem przyjaznym również dla najmłodszych. Z myślą o zdobywcach świata na czworaka i innych początkujących odkrywcach przygotowaliśmy Kącik Malucha z mięciutką podłogą, poduszkami i mnóstwem bezpiecznych zabawek i klocków.”

Janek

Ruch To Zdrowie

Atrakcją dla dzieci i starszych graczy jest interaktywna ścianka KNOOCKER. Na miejscu zabawy instalujemy mobilny ekran do gry, który dzięki nowoczesnej technologii czujników ultradźwięku doskonale łączy ruch z grami komputerowymi. Do rozgrywki, przy pomocy dowolnej piłki może przystąpić jednocześnie nawet dziesięć osób. Do wyboru mamy gry dostosowane do wieku. To doskonałe połączenie aktywności fizycznej z nowoczesnymi technologiami.

separator

ZOBACZ

    nasze video

Knocker -zabawa dla małych i dużych!

to top button