Wspieramy w spełnianiu marzeń

5 male

Wszystko z myślą o dzieciach

Fabryka Przygód to nowoczesna sala zabaw powstała z myślą o dzieciach i ich opiekunach. Stworzyliśmy rodzinną przestrzeń, w której każdy obiekt i zabawka ma za zadanie rozbudzić kreatywność, wyobraźnię dziecka a jednocześnie angażować jego sprawność fizyczną i intelektualną. Doświadczeni Animatorzy dbają o bezpieczeństwo i atrakcyjność imprezy.

“ Nasi animatorzy zadbają, by każda wizyta w Fabryce Przygód budziła pozytywne emocje i skutecznie podnosiła poziom endorfin!”

“ Fabryka Przygód jest miejscem przyjaznym również dla najmłodszych. Z myślą o zdobywcach świata na czworaka i innych początkujących odkrywcach przygotowaliśmy Kącik Malucha z mięciutką podłogą, poduszkami i mnóstwem bezpiecznych zabawek i klocków.”

Ruch To Zdrowie

Atrakcją dla dzieci i starszych jest interaktywna ścianka KNOOCKER. Dzięki nowoczesnej technologii i czujników ultradźwięku ścianka łączy ruch z grami komputerowymi. Do rozgrywki, przy pomocy dowolnej piłki może przystąpić jednocześnie nawet 10 osób. Do wyboru mamy gry dostosowane do wieku. 

separator

ZOBACZ

    nasze video

Knocker -zabawa dla małych i dużych!

to top button