Oferta dla Grup zorganizowanych

Oferujemy nowoczesne warsztaty edukacyjne dla grup zorganizowanych, które połączone z zabawą w atrakcyjny sposób uzupełniają wiedzę z zakresu różnych dziedzin nauki.

FUN 4 KIDS -Gra terenowa w j. angielskim

W grze bierze udział kilka zespołów. Pokonanie trasy trwa ok. 30-40 minut. Zadania obejmują słownictwo angielskie dostosowane do wieku i umiejętności graczy. W trakcie gry uczestnicy poznają i utrwalają słownictwo oraz zwroty angielskie m.in.: kierunki, nazwy zwierząt, liczby, kolory, nazwy członków rodziny, zawody. Gra łączy przyjemne z pożytecznym, pozwala dzieciom na poznanie i wykorzystanie języka w sposób bezstresowy.

BUM! -Laboratorium Młodego Odkrywcy

Nie wierz w to co usłyszysz, dotknij, zmieszaj, sprawdź sam. Zapraszamy do udziału w niezwykłych doświadczeniach z różnych nauk przyrodniczych. W trakcie interaktywnych pokazów angażujących uczniów będziemy: mierzyć, mieszać, niszczyć a wszystko to aby empirycznie zbadać zjawiska zachodzące wokół nas.

STAROŻYTNE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

Uczestnicy gry przenoszą się do roku 776 p.n.e. i biorą udział w pierwszych igrzyskach olimpijskich. Wykonują zadania sportowe z wykorzystaniem konstrukcji zabawowej np. sztafeta, przeciąganie liny, rzuty do kosza/strzały do bramki, kręgle, konkurencje na czas. Wspólne zabawy ruchowe przeplatają się z zabawą indywidualną na konstrukcji.

Idealna sportowa i integrująca zabawa dla dzieci w każdym wieku.

WESOŁE CYFERKI

Rachowanie, figlowanie i cyferek utrwalanie; wykonywanie działań matematycznych z wykorzystaniem piankowych klocków edukacyjnych i kolorowych piłeczek, wspólne odliczanie; rozwiązywanie szyfrów ułamkowych. Poziom gry dostosowany do wieku i umiejętności uczestników.

Coś dla małych i dużych fanów konstruowania. Zabawa z klockami K’nex wspomaga zdolności manualne i kreatywne myślenie.

Na warsztatach poznajemy np. liczby, figury geometryczne, zwierzęta w dwu i trój wymiarze, dowiadujemy się czym jest energia solarna.

Warsztaty z podziałem na grupy. Tematyka zajęć może ulegać zmianie w zależności od poziomu wiedzy uczestników oraz od ich zainteresowań.

Modelowanie balonów to zabawa i przyjemność, nie tylko dla dzieci! Zapraszamy na kreatywną naukę z balonami! Balonowa lekcja przyrody, balonowe zoo i wiele innych konstrukcji czeka na Was.
Poziom warsztatów dostosujemy do wieku i umiejętności uczestników.

Jak zaplanować wizytę? Informacje praktyczne:
  • Zarezerwuj telefonicznie wybrany termin oraz temat warsztatów
  • Dzień przed wizytą należy potwierdzić przybycie grupy
  • Zajęcia dla grup zorganizowanych (przedszkolnych, szkolnych, specjalnych) odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00.
  • W całym obiekcie poruszamy się bez butów, zawsze w skarpetkach. Jeśli zapomnicie o skarpetach – w recepcji możecie je zakupić.
  • Czas trwania warsztatów do 30 minut; warsztaty dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników, dzieci pracują w małych grupach
  • Minimalna liczba uczestników to 10 osób plus opiekun.
  • Opiekun nie ponosi dodatkowych kosztów
  • Cena biletu nie zależy od liczby osób
  • Bilety grupowe do nabycia w recepcji sali zabaw.
  • ok. 100 m od sali zabaw znajdują się: przystanek tramwajowy linii nr 1 ,2 oraz autobusowy linii nr 117, 130, 127,126, 131, 141; na terenie sali zabaw znajduje się bezpłatny parking na posesji